Služby

Rádi Vám splníme jakékoliv květinové přání

Květiny miluji a jejich tvorba mě naplňuje. Rád pro Vás vytvořím malé umělecké dílo na základě Vašich požadavků, nebo si s Vámi popovídám  a vytvořím jedinečnou kytici nebo květinovou dekoraci na míru. Ať už je to kytice k narozeninám, věnec na dveře, svatební květinová výzdoba či smuteční květiny, vždy udělám maximum pro Vaši spokojenost. 

Ať už jde o kytice zakázkové nebo mé signature, vždy vážu s radostí a láskou. Mým cílem je poskytnout Vám opravdu jedinečné, originální vazby a vystihnout Vaše přání a požadavky. 

O mou levandulovou zahrádku se starám již několik let. Pěstuji druhy Lavander Grosso, Vera a Levanduli lékařskou. Nabízím jak výrobky z levandule, které jsou 100% bez chemie, tak levanduli čerstvou i sušenou, mýdla a sirupy. 

Přírodní věnce pro každé roční období a pro každou událost. Věnce ať už Vánoční, letní, dušičkové, ale i ty čistě pro radost. Jsou ručně vázané i vypichované věnce a věnečky rád vytvořím dle Vašeho přání nebo se můžete inspirovat těmi, které již radost udělaly.

Chcete, aby byla vaše svatební kytice nezapomenutelná a přesně podle vašich představ? Oslovte profesionálního floristu. Zaručuji čerstvost květin, preciznost a kvalitní techniku při výrobě a pojetí vzhledu svatby jako jednoho celku. Vše bude ladit.