O mě

Můj příběh

Láska ke květinám se ve mně probouzela již od malička, kdy jsem jako malý chodíval s dědečkem a babičkou na zahradu. Po střední zemědělské škole jsem se věnoval úplně jinému oboru,ale sen o práci s květinami byl čím dál tím víc silnější. 

Začal jsem si sám pěstovat velké množství různých květin, některé z nich byl jen takový ,,pokus omyl“ a tak jsem samostudiem zjišťoval co která květina potřebuje. Zkoušel jsem pak z mých vypěstovaných květin uvázat kytici, která bude přesně vystihovat mou lásku k rostlinám…tedy květiny od srdce…tedy od Richarda.

Motáním různých rostlinných materiálů ve mě vzbudilo neuvěřitelnou lásku taky k věncům. Až teď vím, že věnec se dá umotat opravdu skoro z čehokoliv, proto každý kus je originál…tedy od Richarda.

Předpár lety jsem se zamiloval do úžasné byliny Levandule. Ta mě svou vůní očarovala natolik, že jsem se rozhodl, začít si pěstovat svou vlastní, bio levanduli. Teď na své zahradě mám přes 350 ks rostlin, různých druhů. 

Rád vám poradím s výběrem květin, uvážu, k jakékoliv příležitosti, umotám věnec na míru a vyzdobím vaši svatbu…s láskou od Richarda

partneři